Komplexný výcvik v skupinovej psychoanalytickej psychoterapii.

Obrázok k udalosti: Komplexný výcvik v skupinovej psychoanalytickej psychoterapii.
01.03.2019 - Opočno- Česká Republika

INSTITUT APLIKOVANÉ PSYCHOANALÝZY

Ponúka komplexný výcvik v Skupinovej psychoanalytickej psychoterapii.

Výcvik je akreditovaný Českou psychoterapeutickou společností České lékařské společnosti JEP ako komplexný program vzdelávania v psychoterapii. Výcvik je určený pre záujemcov z radov psychológov, psychiatrov, študentov týchto odborov starších ako 23 rokov, ale otvorený je tiež pre zaujímajúcich sa odborníkov z iných profesií.

Úplný výcvik má tri časti:

1. Sebaskúsenostná skupina (500 hodín realizovaných v priebehu 5 rokov v skupine 12 ľudí – vždy dve týždenné sústredenia  behom roku v klauzúrnych podmienkach Psychoanalytické kliniky v Opočně (cca 130 km severovýchodne od Prahy).

2. Teoretická výučba psychoanalýzy (200 hodín realizovaných blokovo v priestoroch Psychoanalytické kliniky v Opočně, výučbu zaisťujú lektori so vzdelaním a praxou v psychoanalýze a psychoanalytickej psychoterapii).

3. Supervízia (150 hodín).

Nasledujúca výcviková skupina sa uskutoční v marci 2019. Záujemcovia sa môžu prihlásiť telefonicky:  PhDr. Anna Nagajová (+421 949 227 905) alebo Mgr. Pavol Zámečník ( +421 910 105 925 ).

Pre záujemcov zo Slovenska je možné v rámci výcviku absolvovať hodiny, ktoré sú zákonom stanovené na udelenie Certifikátu psychoterapeuta na Slovensku, a zároveň požadované na udelenie Európskeho certifikátu psychoterapeuta.

Možna individuálna zľava pre členov SPS.

JPG (1835 kB)